Hakkımızda

Stil Cephe;
Modern mimarinin
Usta Elleri...

Stil Cephe; giydirme cephe sistemleri, alüminyum doğrama ve otomatik kapı sektöründe imalat montaj yapan bir kuruluştur.

Güvenilirliği kendine temel ilke kabul ederek, mimari çözümlerde estetik ve ekonomik alternatif üretmeyi amaçlayan firmamız, teknolojik gelişmelere paralel olarak daima kendini yenilemiş, kapasitesini giderek artırmıştır. İnşaat sektörünün en fazla hassasiyet gerektirdiği giydirme cephe sektöründe mimari kadromuzla, imalat ve montaj ekiplerimizle "müşteri memnuniyeti ve kaliteyi" benimseyip, projelerde mimari kimlik olgusu için efor sarf edip sektördeki artan talebe cevap vermek için çalışmaktayız. Planlayıp dökümante ettiğimiz bütün yönetim ve üretim sistemlerini etkin bir şekilde uygulayarak kurumsal kalite verimliliği ile müşterilerimize en iyiyi sunma garantisi veriyoruz.

Yapı tasarımı farklı çözümleri gerektirir. Müşterilerimize tasarımlarımızla kendine özgü çözümler sunabilmek için "Stil Cephe" ailesi olarak kalite çizgimizi devam ettirip sektörde kalıcı olmayı hedefliyoruz.

0

YIL

0

PROJE

0

+MÜŞTERİ

0

ŞEHİR

Bize Ulaşın

Mimari kadromuzla, imalat ve montaj ekiplerimizle "müşteri memnuniyeti ve kaliteyi" benimseyip, projelerde mimari kimlik olgusu için efor sarf edip, sektördeki artan talebe cevap vermek için çalışmaktayız.

Adres

Onur Mahallesi
45101 Sk. No: 25/A
Seyhan, Adana, Türkiye
www.stilcephe.com.tr

İletişim

T: 90 322 428 54 00
M: 90 530 775 77 00
info@stilcephe.com.tr
proje@stilcephe.com.tr